عکس جدید شهاب حسینی با تیپ متفاوت در لابی

عکس جدید شهاب حسینی با تیپ متفاوت در لابی
آخرین مطالب: 

عکس جدید شهاب حسینی با تیپ متفاوت در لابی

عکس جدید شهاب حسینی با تیپ متفاوت در لابی

«لابی» عنوان دومین اثر سینمایی محمد پرویزی به تهیه کنندگی امیر شهاب رضویان است.

این فیلم اجتماعی با حضور بازیگرانی چون شهاب حسینی، ساره بیات، سحر دولتشاهی، مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی، علیرضا آقاخانی، شهرام حقیقت دوست، هستی مهدوی فرد، آرمان درویش، آزاده صمدی، مهسا همتی، سنبل اعظمی، سارا منجزی، الهام جعفرنژاد، ارسلان امینیان به تازگی کلید خورده است.

شهاب-حسینی-فیلم-لابی

«لابی» که نویسندگی آن را نیز پرویزی بر عهده داشته است پس از دریافت پروانه ساخت، پیش تولیدی فشرده را پشت سر گذاشت تا به سرعت برای فیلمبرداری آماده شود. فیلمبرداری این فیلم از روز جمعه ١٨ تیرماه در نووهتل تهران آغاز شده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: لابی روایت آدم هایی است که آمده اند چند صباحی بمانند و بروند، گاهی از کنار هم بی تفاوت می گذرند، و گاهی می مانند و هر مسافر قصه ای دارد.

درحالی که پیش از این گمانه زنی هایی در خصوص این فیلم توسط برخی از رسانه ها صورت گرفته بود کارگردان این فیلم سینمایی با بیان اینکه خبرهای مذکور فاقد صحت است، گفت: علاقمندان می توانند جهت دریافت اخبار رسمی پروژه سینمایی «لابی» به منابع رسمی خبری از قبیل روزنامه های کثیرالانتشار و خبرگزاری ها و سایت های رسمی مراجعه کنند.

عکس جدید شهاب حسینی با تیپ متفاوت در لابی,فیلم لابی,عکس شهاب حسینی,فیلم لابی شهاب حسینی,شهاب حسینی در لابی,لابی فیلم جدید شهاب حسینی,عکس جدید شهاب حسینی با تیپ متفاوت در لابی,فیلم لابی,عکس شهاب حسینی,فیلم لابی شهاب حسینی,شهاب حسینی در لابی,لابی فیلم جدید شهاب حسینی,عکس جدید شهاب حسینی با تیپ متفاوت در لابی,فیلم لابی,عکس شهاب حسینی,فیلم لابی شهاب حسینی,شهاب حسینی در لابی,لابی فیلم جدید شهاب حسینی

برچسب‌ها: ----

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.